KONST / Litografier / Litografi 13062397
nr 1306 2397
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad pt, daterad 76. Motivet: 26x41 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 februari 2020
kl 18:14:35
8/2 11:21:46
500 kr
9/2 14:12:18
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson